Drodzy Członkowie Nadzwyczajni WTTS,

początek nowego roku to moment, w którym na chwilę zwalniamy, porządkujemy myśli i kierujemy uwagę na to, co przed nami. Chcielibyśmy życzyć Wam spokoju, uważności i życzliwości wobec siebie, szczególnie w czasie nauki, szkoleń i przygotowań do egzaminów. Niech 2026 rok będzie czasem rozwoju, który daje poczucie stabilności i sensu, a nie presji.

Życzymy Wam cierpliwości do procesu uczenia się, jasności w porządkowaniu wiedzy oraz zaufania do własnych kompetencji. Tym z Was, którzy działają od dawna w dużym obciążeniu, życzymy też prawdziwego odpoczynku i dobrych proporcji między zaangażowaniem a regeneracją.

Niech nadchodzący rok przyniesie dobre spotkania, wewnętrzną równowagę w ważnych momentach i poczucie, że obrana droga — nawet gdy bywa wymagająca — ma sens.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zarząd WTTS

Pozostałe informacje

Aktualności 30 grudnia 2022

Walne Zebranie 30.01.2023

Aktualności Kolejna rocznica

26 maja, kolejna rocznica.

Aktualności 2009

UWAGA! Forum F01/2009 - zmiana godzin zajęć! Szkolenie trwać będzie nie jak pierwotnie podawano od 10.00 do 18.00 a od 11.30 do 19.30. Za utrudnienia przepraszamy!...