O nas

Informacje o historii Stowarzyszenia, Statucie oraz członkostwie w WTTS

mgr Marta Porwan-Śramkowski

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka systemowa (WTTS), superwizorka aplikantka (WTTS), specjalistka w zakresie psychotraumatologii - Certyfikat pedagogiki traumy i doradztwa specjalistycznego w zakresie traumy według zaleceń towarzystwa DeGPT e.V. (Deutschsprachige Gesellschaft für Psychotraumatologie e.V.) oraz BAG e.V. (Bundesarbeitsgemeinschaft Traumapädagogik e.V.) i Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Ukończyła Podyplomowe Studium Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii (UAM Poznań).

Absolwentka całościowego Kursu Psychoterapii Atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz szkolenia z Terapii Stanów Ego (Ego State Terapy). Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego, w Domu Dziecka i Ośrodku Interwencji Kryzysowej, na Dziennych Oddziałach Psychiatrycznych, w Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie (Oddział Leczenia Uzależnień dla Młodzieży), w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień, Domu Opieki Społecznej. Istotne jest dla niej holistyczne podejście do klienta, uwzględniające m. in. elementy pracy z ciałem.

Aktualnie pracuje w gabinecie prywatnym, przede wszystkim z osobami dorosłymi.

Kontakt:

tel.kom.: +48 504 240 622
e-mail: marta.porwan@wtts.edu.pl
www.op-perspektywa.pl